Beste zwemmers, ouders, officials, trainers en afgevaardigden,
Tot onze grote spijt moeten we melden dat ook onze inschrijvingen voor de wedstrijd in Oostende zijn geweigerd. Hoewel we maar liefst 3 weken voor deadline waren ingeschreven.
In bijlage vinden jullie de officiële communicatie van de organisatie in Oostende.
Deze weigering is opnieuw het gevolg van de recente beslissingen van de federatie met betrekking tot de limiettijden in het groot bad. Net als bij eerdere wedstrijden werden hierdoor heel wat clubs – waaronder de onze – geschrapt.
Het bestuur heeft intussen een formeel schrijven gericht aan de federatie om ons ongenoegen te uiten. Hierin hebben we tevens een aantal voorstellen gedaan om de huidige situatie werkbaar te maken. We kijken uit naar hun reactie.
We begrijpen en delen jullie frustratie, en hebben dan ook onmiddellijk naar een alternatief gezocht.
Goed nieuws: alle zwemmers die ingeschreven waren voor Oostende, zullen nu worden ingeschreven voor de wedstrijd in Moeskroen op donderdag 29 mei.
Deze wedstrijd duurt slechts één dag, maar we vinden het belangrijk om toch een mogelijkheid tot competitie aan te bieden. Bovendien kunnen in Moeskroen alle zwemnummers gezwommen worden. Zoals steeds zullen de trainers bepalen wie welke nummers zwemt.
Belangrijk: deze wedstrijd is enkel toegankelijk voor de zwemmers die initieel waren ingeschreven voor Oostende.
Indien iemand van deze groep toch niet wenst deel te nemen, kan dit worden gemeld via: fast@mail.zwemfed.be.
Laten we samen uitkijken naar positievere berichten in de toekomst.
Met sportieve groeten,
Het bestuur