Wedstrijdkalender 2018-2019 voor competitie 1:

Datum WaarWat Trainer
Oktober7Tielt400mCharlotte
November11LiedekerkePACO
Gilles
December16GentPACO feest - pkCharlotte
December30DiksmuideLaatste kansCharlotte
Januari13Tielt1e dag Provinciaal criteriumCharlotte
Feburari8-9-10AntwerpenVlaamse Jeugd KampioenschappenCharlotte
Februari24Aalst2e dag Provinciaal criteriumGilles
Maart10Zottegem3e dag Provinciaal criteriumGilles
April22WaregemPaasmeetingGilles
Mei4 en/of 5Gent (50m)FIRST Meeting AEILaetitia
Mei11-12Tielt200m van de stad TieltLaetitia
Juni22IzegemKrekelwedstrijd open badLaetitia
Juli7ZwevegemeendjescriteriumGilles
Juli12-13-14GenkVlaams zomercriteriumnog te bepalen

Wedstrijdkalender 2018-2019 voor competitie 2-3 (onder voorbehoud):

Datum Waar Wie Trainer
September 29Drie Kamp Selectie niet nodig
September 30Aalst 400m (50m)Iedereen Comp 2/3Stefaan
Oktober 7Tielt 400m (25m)Iedereen Comp 2/3Charlotte /Stefaan
Oktober 21Pk Zottegem (25m)Iedereen Comp 2/3Charlotte
November10-11BK Gent (25m)selectie Stefaan /Charlotte
November17-18 Nijlen (25m)Iedereen Comp 2/3Stefaan
November24Oostende (50m)Iedereen Comp 2/3Charlotte
December
GESCHRAPT
2Brabo Antwerpen (50m)Selectie Stefaan
December 30Diksmuide (25)Vrije Keuze Comp 2/3Charlotte
January 6Pepermans (50m)Iedereen Comp 2/3Stefaan
January 19-20 Flanders Antwerpen (50m)Selectie Comp 3Stefaan
February 8-9-10VJK Antwerpen (50m)Selectie Stefaan /Charlotte
Maart 1-2-3 VK Antwerpen (50m)Selectie Stefaan /charlotte
April 22Paasmeeting Waregem (25m)Iedereen Comp 2/3Stefaan
Mei3-4First SwimmeetingIedereen Comp 2/3Laetitia
Mei 11 of 12 Tielt (25m)Iedereen Comp 2/3Laetitia
Mei17 en 19Jeugd finale op Bk OpenSelectieStefaan
Mei 24-25Speedomeet Oostende (50m)Iedereen Comp 2/3Stefaan
Mei 30Moeskroen (50m) Iedereen Comp 2/3?
Juni 22Izegem (50m)Iedereen Comp 2/3Stefaan
Juli12-13-14 Zomer Criterium (50m)Selectie Comp 2/3Laetitia
Juli19-20-21 BJK (50m)Selectie Stefaan
Juli26-27-28 BK (50m)Selectie Stefaan
mei
4
za
FIRST meeting @ Rozebroeken
mei 4 – mei 5 hele dag
mei
24
vr
Speedo meeting Oostende @ Stedelijke zwembad Oostende
mei 24 – mei 25 hele dag
mei
30
do
Wedstrijd Moeskroen
mei 30 hele dag
jun
22
za
Krekelwedstrijd open bad, Izegem
jun 22 hele dag
jul
7
zo
Eendjescriterium @ Zwevegem
jul 7 hele dag
jul
12
vr
Vlaams zomercriterium
jul 12 – jul 14 hele dag
jul
19
vr
Belgische Jeugdkampioenschappen
jul 19 – jul 21 hele dag
jul
26
vr
Belgische Zomerkampioenschappen (15+)
jul 26 – jul 28 hele dag